Naslovna Vijesti Galerija Kontakt Virtualna šetnja školom



SAT KONZULTACIJA NASTAVNIKA šk. god. 2023./24.,

Ime i prezime nastavnika

Dan i sat konzultacija

E-mail:

1.     Linda Plenča Buva

Utorak, 4. sat

linda.plenca-buva@skole.hr

2.     Mare Kundičević Nakić

Petak, 1. sat

mare.kundicevic-nakic@skole.hr

3.     Anita Rončević

Petak, 4. sat

anita.roncevic2@skole.hr

4.     Eleonora Rupić

Srijeda, 4. sat

eleonora.rupic@skole.hr

5.     Sanja Menđušić

Srijeda, 5. sat

sanja.mendusic@skole.hr

6.     Dunja Odak

Četvrtak, 4. sat

dunja.odak@skole.hr

7.     Jelena Dražić

Ponedjeljak, 5. sat

jelena.drazic1@skole.hr

8.     Marija Jozić Mihaljević

Ponedjeljak, 3. sat

marija.jozic-mihaljevic@skole.hr

9.     Josip Friganović

Ponedjeljak, 5. sat

josip.friganovic@skole.hr

10.  Sanda Njegić

Petak, 5. sat

sanda.njegic@skole.hr

11.  Jakša Bego

Četvrtak, 4. sat

jaksa.bego@skole.hr

12.  Joso Pulić

Četvrtak, 5. sat

joso.pulic@skole.hr

13.  Darel Rak

Ponedjeljak, 3. sat

darel.rak@skole.hr

14.  Jelena Konjevoda

Srijeda, 4. sat

jelena.ko@skole.hr

15.  Ivica Banovac

Srijeda, 5. sat

ivica.banovac1@skole.hr

16.  Gorana Perišić Kranjčec

Četvrtak, 3. sat

gorana.perisic-kranjcec@skole.hr

17.  Ante Baljkas

Četvrtak, 7. sat

ante.baljkas@skole.hr

18.  Danijel Škugor

Petak, 5. sat

danijel.skugor@skole.hr

19.  Ivica Ninić

Petak, 4. sat

ivica.ninic@skole.hr

20.  Nediljko Sladić

Petak, 1. sat

nediljko.sladic@skole.hr

21.  Nives Juras Jabuka

Srijeda, 6. sat

nives.juras-jabuka@skole.hr

22.  Stanislav Pavlaković

Petak, 4. sat

stanislav.pavlakovic@skole.hr

23.  Natalija Paić

Petak, 3. sat

natalija.paic@skole.hr

24.  Anamaria Uroda

Srijeda, 4. sat

anamaria.uroda@skole.hr

25.  Agata Perak

Utorak, 6. sat

agata.perak@skole.hr

26.  Dominik Čogelja

Ponedjeljak, 3. sat

dominik.cogelja@skole.hr

27.  Marin Dodig

Utorak, 5. sat

marin.dodig@skole.hr

28.  Mirjana Škugor

Srijeda, 3. sat

mirjana.skugor@skole.hr

29.  Dejan Šarović

Četvrtak, 1. sat

dejan.sarovic@skole.hr

30.  Kristijan Polić

Petak, 5. sat

kristijan.polic@skole.hr